متخصص گوش حلق بینی / جراح پلاستیک بینی و صورت

جراحی زیبایی بینی

عمل بینی "جراحی زیبایی بینی" وتاثیرآن بر روی ظاهرصورت وسلامتی افراد و فواید طبی آن

عمل بینی" جراحی زیبایی بینی "یا رینوپلاستی(Rhinoplasty)عملی است که در طی آن با ایجاد تغییر بر روی غضروف و استخوان بینی شکل ظاهری بینی تغییر می کند ونواقصی مثل قوز بینی ، افتادگی نوک بینی و پهنی یا کجی ظاهری با جراحی بینی برطرف می شود .از آن جا که بینی در مرکز صورت است، عمل زیبایی بینی باعث تغییر نسبتا زیادی در زیبایی صورت وافزایش اعتماد به نفس افراد میشود.لذا جراحی پلاستیک بینی یکی از شایعترین های جراحی زیبایی و جراحی پلاستیک صورت است.

ادامه مطلب

جراحی بینی و مشخصات بيني نرمال وايده آل بعد ازعمل بینی

جراحی بيني برای رفع اشکالات بيني است تا با عمل بینی به حالت نرمال و ايده ال نزديک شود و زیبایی بینی و صورت افزوده شود.اگر شما قصد انجام جراحی زیبایی بینی دارید ابتدا باید با مشخصات بینی طبیعی و نرمال اشنا شوید و براساس ان به اشکالات بینی خود پی ببرید انگاه خواسته های شما از جراحی پلاستیک بینی منطقی تر خواهد بود.بهترین جراح بینی در تهران یا شهرستان ها هم حین عمل باید به مشخصات بینی طبیعی دقت کند.

ادامه مطلب

پرسش و پاسخ در مورد عمل بيني (رينو پلاستي)

اگر فردي كه جهت عمل كانديدا مي‌شود به خوبي معاينه شود و موارد احتمالي آن بررسي و تكنيك مناسب انتخاب گردد، اين عمل عارضه مهمي در پي نخواهد داشت. معهذا انجام نادرست عمل، انتخاب نامناسب بيمار، كوچك كردن زياده از حد بيني، تخريب ساختارهاي محافظتي بيني مسلماً عوارض زيادي را در بر خواهد داشت.

ادامه مطلب

مراقبت هاي بعد از عمل زيبايي بيني

در روز اول در تختخواب استراحت نماييد و از روز دوم به بعد در طي روز موقعي که بيدار هستيد سعي کنيد بيشتر روي مبل بنشينيد و کمتر در حالت درازکش باشيد.

ادامه مطلب

نحوه چسب زدن بینی بعد از عمل بینی

نحوه چسب زدن بینی بعد از عمل بینی در دست جراحان ،مقداری متفاوت است .روش چسب بینی که در ذیل توضیح داده می شود برای رسیدن به یک بینی نرمال می باشد .در روش های رایج چسب زدن بینی که توسط بسیاری ازجراحان دیگر توصیه می شود، این اشکال وجود دارد که چسب اولی که زیر نوک بینی زده میشود، به پره های بینی فشار اورده ،روی آن چین ایجاد می کند و نمای غیر طبیعی در ناحیه پره های بینی ایجاد می کند.

ادامه مطلب